MUMIO MIODOWE 100G

95.00 

Oryginalne Mumio to prawdziwy dar natury, Zapisy o pozytywnym wpływie Mumio na organizm człowieka znaleziono w literaturze traktującej o ajurwedziej, liczącej ponad 5 tysięcy lat. O jej pozytywnym wpływie na organizm pisał także Arystoteles oraz medycy starożytnego świata arabskiego: Awicenna (Abu Ali ibn Sina) i Abu Rajchan Muchammad ibn Achmed al.-Beruni. Oryginalne aktywne ałtajskie mumio jest dostępne u nas.

Nasze oryginalne mumio, jako jedno z niewielu, zostało w pełni zarejestrowane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) jako suplement diety.

Brak w magazynie

SKU: MUMI100G Kategoria:

Opis

Oryginalne Mumio pochodzące z Górnego Ałtaju przyjmuje formę czarnej masy o intensywnym, ciężkim zapachu i gorzkim smaku, z wyglądu przypominające mieszankę żywicy i dziegciu. Mumio pozyskiwane jest górskich ubytków skalnych oraz szczelin, z których w naturalny sposób wypływa. Z tego też powodu często nazywane jest skalną żywicą lub łzami skał. W skład Mumio wchodzą nieorganiczne i organiczne, aktywne związki często zmieszane z piaskiem i żwirem. Dlatego, aby przygotować Mumio do spożycia wymagane jest jego oczyszczenie w niskotemperaturowych warunkach, dzięki czemu nie traci ono swoich właściwości (w przypadku naszego produktu, oczyszczanie następuje w temperaturze 26 stopni Celsjusza). Miód, z którym zmieszano Mumio pochodzi z dolnośląskiej, rodzinnej pasieki. Jest pozyskiwany w czystych, ślężańskich okolicach a mieszanka jest wykonywana zaraz po zebraniu miodu.

Zakres zastosowań Mumio Miodowego jest bardzo szeroki – między innymi:

 • pomaga w utrzymaniu zdrowia układu moczowego i prostaty,
 • wspomaga metabolizm tłuszczów i cukrów,
 • pomaga znormalizować masę ciała,
 • wspomaga utrzymanie sprawności seksualnej mężczyzn i kobiet,
 • pomaga utrzymać równowagę i komfort cyklu miesiączkowego,
 • pomaga utrzymać wytrzymałość kości oraz funkcjonowanie
  stawów,
 • ma znaczące właściwości antyoksydacyjne,
 • wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego,
 • wspomaga funkcje umysłowe i poznawcze,
 • działa odmładzająco.

Zmieszanie oryginalnego ałtajskiego mumio z polskim miodem skutkuje szybszą jego przyswajalnością oraz możliwością przyjmowania bez rozpuszczania w wodzie.

WYKAZ SKŁADNIKÓW

Polski miód, pochodzący z rodzinnej pasieki (90%), oryginalne Mumio oczyszczone, pochodzące z Górnego Ałtaju (10%).

 

SPOSÓB UŻYCIA

Jeden raz dziennie, około 2.5 g (około 1/3 łyżeczki do herbaty) Mumio miodowego rozpuścić w 50 ml mleka, soku albo wody i wypić przed snem albo przyjąć pod język, bez rozpuszczania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

 

SKUTKI UBOCZNE

Nie wykazano żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem mumio w zalecanych dawkach. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skontaktować się z lekarzem przed przyjmowaniem mumio, gdyż nie zbadano jego wpływu na płód i niemowlęta.

 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze poniżej 25 stopni.

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Słoiczek zawierający 100 gramów mumio.

Wyprodukowano w Polsce. Mumio wykorzystane do produkcji jest pozyskiwane w rejonie Kosz-Agacz na wysokości około 3500 metrów n.p.m. – najmniej zaludnionej części Górnego Ałtaju.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.