Gruczoł krokowy (prostata) to najczęściej ulegający procesom patologicznym męski narząd. Wśród chorób prostaty wyróżniamy: zapalenie prostaty, łagodny rozrost oraz rak prostaty (który Polsce jest drugim najczęściej występującym nowotworem). Ponieważ choroby prostaty należą do wolno rozwijających się, które przez lata mogą nie objawiać się zauważalnymi dolegliwościami, bardzo ważna jest profilaktyka oraz diagnostyka u mężczyzn powyżej 50 roku życia. Jednakże, gdy choroba zostanie zidentyfikowana, rosyjska medycyna ludowa oferuje środki zaradcze.

Pierwsza z receptur opiera się na łączeniu Mumio z sokami. 

Składniki:

  • Oryginalne ałtajskie Mumio,
  • Sok marchwiowy,
  • Sok rokitnikowy,
  • Sok jagodowy.

Przygotowanie i stosowanie:

Przez pierwsze 10 dni kuracji należy rozpuścić 250 mg mumio w 50 ml wody i pić dwa razy dziennie na pusty żołądek (najlepiej rano na czczo i przed snem), za każdym razem popijając roztwór mumio sokiem marchwiowym. Przez kolejne 10 dni należy rozpuścić 400 mg mumio w 50 ml wody i pić dwa razy dziennie na pusty żołądek za każdym razem popijając roztwór mumio sokiem rokitnikowym. Przez ostatnie 10 dni należy rozpuścić 400 mg mumio w 50 ml wody i pić trzy razy dziennie na pusty żołądek za każdym razem popijając roztwór mumio sokiem jagodowym. Następnie należy zrobić dziesięciodniową przerwę w kuracji po czym powtórzyć jeszcze dwa lub trzy razy.

Po zakończeniu pierwszej serii powinna być już obserwowalna poprawa samopoczucia. Najczęściej zanikają takie nieprzyjemne i bolesne objawy, jak silne skurcze w podbrzuszu podczas oddawania moczu, ból w kroczu i mosznie. Przywrócona zostaje erekcja i wydłużony czas trwania stosunku płciowego.

 

W rosyjskich źródłach dość często pojawia się druga receptura mająca na celu zlikwidowanie stanu zapalnego gruczołu krokowego. W jej przypadku istotne jest by przyjmować ją na pusty żołądek a w czasie kuracji nie spożywać alkoholu nawet w najmniejszych ilościach.

Składniki:

  • Oryginalne ałtajskie Mumio,
  • 1 żółtko jajka,
  • 1 łyżka miodu.

Przygotowanie i stosowanie:

Dwa razye 250mg Mumio należy zmieszać z żółtkiem oraz miodem. Tak przygotowane mieszanki pić rano na czczo i tuż przed snem. Przyjmowanie należy kontynuować przez 4 tygodnie.

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.