Oryginalne Mumio, dzięki swoim naturalnym właściwościom,  łagodzi stany zapalne stawów, odbudowuje uszkodzone tkanki stawów i kości, poprawia metabolizm w tkankach, pobudza krążenie krwi i likwiduje ból. Przyjmowanie go wzbogaca tkanki o składniki organiczne i mineralne, w tym: szereg aminokwasów, magnez, cynk, miedź, jod, witaminy (C, E, grupa B), kwas bursztynowy, krzem, fosfor, siarkę. Ze względu na 100% naturalne pochodzenie wszystkie substancje w składzie produktu są szybko wchłaniane przez organizm bez żadnych skutków ubocznych.

Pierwszy sposób prowadzący do poprawy stanu stawów to regularne przyjmowanie wewnętrzne.

 

Składniki:

  • oryginalne ałtajskie Mumio, – 500 mg,
  • woda, mleko, sok – 50-100 ml.

Przygotowanie i stosowanie:

Mumio należy rozpuścić w płynie i wypić na pusty żołądek na około 30 minut przed jedzeniem  Procedurę należy stosować przez co najmniej 20 dni. Po 30 dniach można zrobić dziesięciodniową przerwę i powtórzyć procedurę.

Maść na ból stawów

 

Składniki:

  • oryginalne ałtajskie Mumio – 5g,
  • miód w formie płynnej – 100g.

Przygotowanie i stosowanie:

Składniki należy dokładnie dokładnie mieszać i wcierać w obolałe miejsca maksymalnie 2 razy dziennie. Miejsce na które naniesiono maść można także owinąć folią i pozostawić na noc. Czas trwania kuracji wynosi co najmniej 7 dni. Tak przygotowana maść może być używana także na siniaki i krwiaki.

 

Napar wzmacniający stawy

 

Składniki:

  • oryginalne ałtajskie Mumio – 5g
  • owoce dzikiej róży – 20 sztuk.

Przygotowanie i stosowanie:

Owoce dzikiej róży należy wrzucić do termosu i zalać 100ml wrzątku. Termois zakręcić i odczekać 2 godziny. Po 2 godzinach należy odcedzić napar, poczekać aż wystygnie i rozmieszać w nim mumio. Przyjmować po 1 łyżce rano i wieczorem. Napar należy przwechowywać w lodówce. 

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.