Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) obecnie na świecie choruje na astmę choruje ponad 230 milionów osób. Co gorsza, liczba ta systematycznie wzrasta. Jest to najczęstsza choroba przewlekła dzieci i osób do 30. roku życia.

W Polsce, według danych z badania ECAP (Epidemiologia Chorób Alergicznych w Polsce), na astmę choruje około 4 milionów osób.

Białe Mumio może zostać wykorzystane do wspomagania leczenia tej uciążliwej choroby, zarówno w stosowaniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

 

Stosowanie wewnętrzne

 

Składniki:

Stosowanie:

Białe Mumio rozpuścić w wodzie. 150 ml tak przygotowanego roztworu pić jeden raz dziennie na pół godziny przed jedzeniem.

 

Stosowanie zewnętrzne

 

Inhalacje

Składniki:

Przygotowanie:

Pąki sosny zalać wodą i następnie przez 15 minut gotować na małym ogniu pod przykryciem. Następnie odstawić na 40 minut po czym ponownie doprowadzić do wrzenia. Nie filtrować wywaru. Po osiągnięciu temperatury niższej niż 40 stopni, dodać do wywaru 6 g Białego Mumio.

Stosowanie:

Inhalacje należy wykonywać codziennie (przed kolacją) przez 10 minut. Czas trwania leczenia: 10-15 dni.

 

Kompresy

Składniki:

Przygotowanie:

6g Białego Mumio rozpuścić w wodzie a następnie dodać wódkę. 

Stosowanie:

Dobrze zwilżyć grubą gazę w roztworze, wycisnąć i zrobić komprez na wysokości oskrzeli. Dobrze jest owinąć kompres folią. Kompresy należy wykonywać przed snem. Warto zadbać o utrzymanie ciepła w miejscu kompresu. Czas trwania leczenia: 10-15 dni.

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.