Ludzki włos rośnie około 1 – 2 centymetrów na miesiąc. Oczywiście tempo zależy od bardzo wielu czynników, począwszy od predyspozycji genetycznych, na problemach ze zdrowiem zakończywszy. Nie bez znaczenia jest także wiek. Jeżeli jednak nie występują poważne powody, dla których włosy rosną wolno, warto zastosować sprawdzone, naturalne metody, by tempo wzrostu zwiększyć.

Pierwszym krokiem, jaki można wykonać, jest zadbanie o włosy z zewnątrz. Bardzo prosty spray wykonany jedynie z Mumio i wody może w dużej mierze przyczynić się do poprawy sytuacji z tempem wzrostu.  

Składniki:

Stosowanie:

Oryginalne Mumio należy rozpuścić w wodzie (sposób przygotowania oryginalnego Mumio do spożycia został dokładnie zaprezentowane w naszym wpisie), następnie przelać dp spryskiwacza i dokładnie nanieść roztwór na włosy Dodatkowo należy zwilżyć roztworem skórę głowy, wmasowując go delikatnie. Roztwór pozostawić na 30 minut, po czym spłukać.

Procedurę powtarzać 2-3 razy w tygodniu.

 

Wewnętrznie, przy takich problemach,  Mumio warto przyjmować jako sposób na uzupełnienie mikro- i makroelementów, których niedobór może być powodem wolnego tempa wzrostu włosów. Standardowa, profilaktyczna procedura przyjmowania, opisana poniżej, powinna w ciągu 30 dni poprawić sytuację.

Składniki:

Stosowanie:

Oryginalne Mumio rozpuszczane w wodzie należy wypić przed snem, najlepiej co najmniej 3 godziny po ostatnim posiłku. Czas kuracji: 30 dni. Procedurę należy powtarzać 4 razy w roku.

 

Jako uzupełnienie kuracji, warto także przez 30 dni przyjmować Białe Mumio w profilaktycznych dawkach.

 

 

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.