Na cukrzycę w Polsce choruje około 3 mln osób i liczba ta stale rośnie. Oznacza to, że w przypadku tej choroby istotne jest zarówno skuteczne leczenie jak i działania profilaktyczne. Oryginalne Mumio z Górnego Ałtaju może znaleźć zastosowanie w obydwu przypadkach. Przyjmowanie oryginalnego Mumio z górnego Ałtaju z wzbogaca organizm o ogromną ilość przydatnych makro-i mikroelementów, wśród których znajdują się tak ważne dla diabetyków: selen, mangan, cynk, chrom, jod, witaminy (A, E, B1, B6, B12), krzem, fosfor. Z racji swojego naturalnego pochodzenia,  Mumio jest szybko wchłaniane przez organizm, nie powodując żadnych skutków ubocznych.

Cukrzyca typu 1

 

Składniki:

  • Oryginalne Mumio z Górnego Ałtaju – 10 g,
  • Woda o temperaturze pokojowej- 500 ml.

Stosowanie

Mumio należy rozpuścić w wodzie. Przez 10 dni należy przyjmować 3 razy dziennie po jednej łyżce stołowej roztworu, pół godziny przed posiłkiem. Po tym okresie należy zrobić 5 dni przerwy. Następnie, przez kolejne 10 dni należy przyjmować 2 łyżki stołowe roztworu 3 razy dziennie. Potem znowu pięciodniowa przerwa, po której po raz ostatni, przez 10 dni 1 łyżkę stołową dziennie.

Cukrzyca typu 2

 

Składniki:

  • Oryginalne Mumio z Górnego Ałtaju – 10 g,
  • Woda o temperaturze pokojowej- 500 ml.

Stosowanie

Mumio należy rozpuścić w wodzie. Przez 10 dni należy przyjmować 3 razy dziennie po 2 łyżki stołowe roztworu, pół godziny przed posiłkiem. Po tym okresie należy zrobić 5 dni przerwy. Następnie, przez kolejne 10 dni należy przyjmować 3-4 łyżki stołowe roztworu 3 razy dziennie. Potem znowu pięciodniowa przerwa, po której po raz ostatni, przez 10 dni 1 łyżkę stołową dziennie.

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.