Menopauza jest naturalnym procesem pojawiającym się w kobiecym ciele, który często niesie ze sobą pogorszenie się samopoczucia oraz mniej lub bardziej dokuczliwe dolegliwości. Pomocne w zapobieganiu tego typu nieprzyjemnym objawom okazuje się być oryginalne Mumio z Górnego Ałtaju. Dlaczego? Przede wszystkim, Mumio wspomaga układ odpornościowy oraz normalizuje metabolizm, który w trakcie menopauzy potrafi się znacznie zmienić. Dodatkowo, wpływając na przysadkę mózgową, normalizuje gospodarkę hormonalną. Ponadto, Mumio zauważalnie zwiększa  poziom hemoglobiny a także normalizuje ciśnienie krwi. Już po pierwszym kursie można zauważyć złagodzenie nagłych uderzeń gorąca i duszności. 

O tym, jak przyjmować Mumio w tym trudnym okresie, poniżej.

 

Mumio z wodą

Składniki:

Przygotowanie

Codziennie, przez dziesięć dni rozpuszczać Mumio w wodzie i pić na czczo na pół godziny przed posiłkiem. Następnie należy zrobić pięciodniową przerwę i ponownie powtórzyć dziesięciodniową procedurę.

Napar z owoców dzikiej róży z Mumio

Składniki:

  • Oryginalne ałtajskie Mumio – 1 g,
  • Owoce dzikiej rózy – 8 sztuk,
  • Woda – 200ml.

Przygotowanie

Owoce dzikej róży zalać 200ml wrzątku i zaparzyć. Gdy napar jest gotowy a jego temperatura osiągnie poziom około 30 stopni należy rozpuścić w nim Mumio. Tak przygotowany napój wypić w ciągu dnia, przyjmując go dwa razy dziennie po 100ml na pusty żołądek. Procedurę należy powtarzać przez 10 dni.

Sok z marchewki i buraka z Mumio

Składniki:

  • Oryginalne ałtajskie Mumio – 0.5 g,
  • Marchewka – 1 sztuka,
  • Mały burak – 1 sztuka.

Przygotowanie

Należy wycisnąć sok z buraka i marchewki po czym rozpuścić w nim Mumio. Tak przygotowany sok wypić na czczo. 

Pin It on Pinterest

UDOSTĘPNIJ

Podziel się ze znajomymi faktem znalezienia ciekawej informacji na stronie NATRULY.